🆕 Nieuwe huisstijl alert! Er komt een nieuwe huisstijl aan. Deze zul je langzamerhand op steeds meer plekken zien. 👀

MakelaarsUnie

Veendam

9,4

Onze beoordeling op basis van 1 bron met 3 beoordelingen

9,4
Powered by MTMO

Over MakelaarsUnie

MakelaarsUnie is een betrokken en betrouwbaar makelaarskantoor gevestigd in Veendam. Vanuit ons kantoor zijn wij actief in de provincies Groningen en Drenthe, waar wij met veel plezier onze klanten begeleiden bij de aankoop, verkoop en verhuur van woningen.

Ons team bestaat uit twee vaste gezichten: René Smit en Pascal Hölzenspies. Samen combineren wij jarenlange ervaring in de makelaardij met een persoonlijke en transparante werkwijze. Doordat wij werken met een klein en hecht team, kunnen wij onze klanten alle aandacht geven die zij verdienen en korte lijnen garanderen.

Of het nu gaat om het vinden van een nieuwe woning, het succesvol verkopen van uw huidige huis of advies over verhuur, bij MakelaarsUnie staan uw wensen en belangen altijd centraal. Wij kennen de regionale woningmarkt door en door en zetten ons in om voor u het beste resultaat te behalen.

Bij MakelaarsUnie geloven wij dat makelen draait om meer dan alleen huizen – het gaat om mensen, woonwensen en de juiste begeleiding bij een belangrijke stap in het leven.

Lees meer

Diensten

  • Aankoop
  • Verkoop
  • Verhuur

Medewerkers


Locatie

9,4

Onze beoordeling op basis van 1 bron met 3 beoordelingen

9,4
Powered by MTMO
Enthousiasme
9,3
Snelheid van reageren
9,7
Afspraken nakomen
9,3
Creativiteit
9,5
Marktkennis
9,2

Laatste 5 beoordelingen

3 in totaal

van den Berg

| Beoordeling over Pascal Hölzenspies | Ik was de verkoper

Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen Lees meer…

Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen met betrekking tot missende stukken en dergelijke werden nagenoeg direct opgepakt door Pascal. Het contact was voornamelijk via WhatsApp, maar ook via de mail en telefonisch is hij altijd goed te bereiken. Ik raad de Makelaarsunie 100% aan voor personen die een geschikte makelaar zoeken. (Special thanks aan Pascal Hölzenspies) Mijn oude woning is verkocht, en ik kijk terug op een geslaagd proces!

9 ,4
Enthousiasme
9
Snelheid van reageren
10
Afspraken nakomen
9
Creativiteit
10
Marktkennis
9

R. Rikken

| Beoordeling over Pascal Hölzenspies | Ik was de verkoper

Goed contact vriendelijke mensen, woning snel en goed verkocht. Alles duidelijk en overzichtelijk door gebruik van funda en move. Mijn beste ervaring met een makelaar.

10 ,0
Enthousiasme
10
Snelheid van reageren
10
Afspraken nakomen
10
Creativiteit
10
Marktkennis
10

Fam Ritsema

| Beoordeling over Pascal Hölzenspies | Ik was de verkoper

Super makelaar goede begeleiding kon altijd met mijn vragen bij hun terecht. Was goed bereikbaar en wist wat hij moest doen, er is genoeg kennis aanwezig. Echt super! binnen 2 weken was onze woning voor een mooie prijs verkocht.

8 ,8
Enthousiasme
9
Snelheid van reageren
9
Afspraken nakomen
9
Creativiteit
8,5
Marktkennis
8,5