🆕 Nieuwe huisstijl alert! Er komt een nieuwe huisstijl aan. Deze zul je langzamerhand op steeds meer plekken zien. 👀

Wilma Out

Makelaars van Amsterdam Amsterdam


Over Wilma Out


Makelaars van Amsterdam

Valkenburgerstraat 67 Amsterdam

Locatie

Enthousiasme
9,7
Snelheid van reageren
9,8
Afspraken nakomen
9,8
Creativiteit
9,5
Marktkennis
9,6

Laatste 5 beoordelingen

279 in totaal

Pieter van der Vleuten


Wilma heeft me enorm geholpen met het vinden van mijn eerste koopwoning. Haar klant staat altijd op nummer 1. Ze heeft veel gevoel voor de markt en geeft haar eerlijke mening. Je kunt haar altijd goed bereiken. Een fijne ervaring dus!

9 ,8
Enthousiasme Enthousiasme
10
Snelheid van reageren
10
Afspraken nakomen
9,5
Creativiteit
9,5
Marktkennis
10

Dick Kost


We zijn fantastisch en snel geholpen door Wilma. Ze is snel en zeer behulpzaam. Wilma luistert perfect naar de wensen van de klant en weet een goede deal te sluiten!

9 ,4
Enthousiasme Enthousiasme
10
Snelheid van reageren
10
Afspraken nakomen
9
Creativiteit
9
Marktkennis
9

Korra Juliana


Toen ik net in Nederland was komen wonen en de woningmarkt nog niet goed kende, heeft Wilma mij fantastisch begeleid. Met veel positiviteit, doorzettingsvermogen en kennis van zaken hielp ze me zoeken, zowel in Amsterdam als daarbuiten, en gaf ze waardevol advies bij het doen van het juiste bod. Dankzij haar inzet ben ik uiteindelijk binnen een paar maanden in Den Haag geslaagd met mijn eerste aankoop. Zonder haar begeleiding was dit nooit zo soepel gelukt. Een absolute aanrader! Dank je wel, Wilma!

8 ,9
Enthousiasme Enthousiasme
9
Snelheid van reageren
9,5
Afspraken nakomen
9
Creativiteit
8
Marktkennis
9

Sharon van Deuveren


Na lang zonder makelaar een huis zoeken in Amsterdam hebben we Wilma ingeschakeld. Wilma stelde de juiste vragen en was ook meteen kritisch op de woningen. We vonden niet meteen het huis van onze dromen maar Wilma was altijd geduldig en ik heb niet een keer ergernis gevoeld over dat we veel belichtingen hebben gedaan. Ze ging ook zonder ons bezichtigen als we zelf geen mogelijkheid hadden in het tijdvak. Uiteindelijk hebben we een perfect huis gevonden dat heel anders was dan alle huizen waarnaar we gingen kijken. Het was (voor onze begrippen) een spannende onderhandeling met een lastige verkoper. Maar dankzij Wilma konden we meer dan een ton onder de vraagprijs aankopen. We zijn heel tevreden over onze huizenzoektocht en onze samenwerking met Wilma. Ze reageert snel, weet de juiste informatie uit de verkopende partij te halen en heeft veel marktkennis.

10 ,0
Enthousiasme Enthousiasme
10
Snelheid van reageren
10
Afspraken nakomen
10
Creativiteit
10
Marktkennis
10
Bekijk alle (279)