Wie is de Beste Makelaar respecteert uw privacy en gebruikt daarom alleen cookies die noodzakelijk zijn voor het functioneren van de website.
Klik hier voor meer informatie.
Wij zijn niet de grootste, maar we proberen wel de beste te zijn voor onze klanten! Puntman Makelaars is in 2021 voor de 3e keer verkozen tot Beste Makelaar van Nederland! en daarmee 5 keer de Beste Makelaar van Gelderland.
Wat doet Puntman Makelaars dan anders? Wij werken persoonlijk en komen altijd onze afspraken na. Daarnaast heeft u bij ons, door onze unieke manier van werken, een grotere kans om ook succesvol te verkopen
Wij zijn traditioneel, maar in de modernste jas. In een persoonlijke gesprek vertellen wij u graag alles over onze bijzondere werkwijze. Denkt u bijvoorbeeld aan:
- onze speciale wijze van bezichtigen,
- uw eigen online klantdossier,
- top presentatie op Funda en Puntman,
- optimaal gebruik van Social Media,
- ons Open Huis,
- en alle extra's die standaard onderdeel uitmaken van onze dienstverlening.
Een snelle verkoop is mooi, maar veel belangrijker is dat u tevreden bent over de verkoopprijs en onze dienstverlening. Door onze werkwijze en persoonlijke betrokkenheid heeft u een grotere, en snellere, kans op verkoop. Onze betrokkenheid geeft zich uitstekend weer in alle beoordelingen en onze verkoopcijfers. Graag informeren wij u hierover meer in een persoonlijk gesprek.
Bij Puntman Makelaars werken wij transparant. Geen maandelijkse bedragen, geen bedragen per bezichtiging en zeker geen verrassingen achteraf. Gewoon helder en duidelijk!
Tot ziens bij Puntman Makelaars
Wilfred Puntman
Het contact verloopt goed, vriendelijk en deskundig, waardoor de omgang aangenaam en respectvol is. Regelmatige informatie uitwisseling en goede begeleiding tijdens het verloop van het verkooptraject.
Herman bedankt voor het invullen van de enquete. Dat waarderen wij altijd enorm. We zijn blij dat je tevreden bent over de manier waarop we hebben geholpen. Groetjes Claudia en Wilfred
Ik heb mijn huis verkocht m.b.v. Wilfred en Claudia. Ik werd snel geholpen. Ze zijn erg behulpzaam en netjes. Altijd waren ze in voor een gezellig gesprek. Ik ben erg tevreden!
Hallo Fadim, bedankt voor deze hele mooie beoordeling. Wilfred en Claudia
Puntman heeft ons uitstekend geholpen en begeleid bij de verkoop van onze woning. Met een ruime ervaring heeft Puntman de verkoop van onze woning op zeer korte termijn weten te realiseren. Uitstekende bereikbaarheid en duidelijke communicatie waardoor je meteen weet waar je aan toe bent en wat er sp Lees meer…
Puntman heeft ons uitstekend geholpen en begeleid bij de verkoop van onze woning. Met een ruime ervaring heeft Puntman de verkoop van onze woning op zeer korte termijn weten te realiseren. Uitstekende bereikbaarheid en duidelijke communicatie waardoor je meteen weet waar je aan toe bent en wat er speelt. Wij hebben het gehele proces als zeer prettig en professioneel ervaren.
Hallo Erik en Renske, bedankt voor deze hele mooie beoordeling en heel veel geluk in jullie nieuwe woning straks. Groetjes van ons :-)
Jullie krijgen van ons als beoordeling een 10. Jullie zijn snel, betrouwbaar, altijd te bereiken, hulp en advies en extra service waar nodig en Jullie zijn super klantvriendelijk en kindvriendelijk!
Wat fijn om te lezen dat jullie zo enthousiast zijn! Wij wensen jullie alle drie heel veel geluk in jullie nieuwe, rustige omgeving! Ga ervan genieten! Doe Yva de groetjes van het blije ei (Wilfred) hahahahahaha. Groetjes Claudia en Wilfred
Wij willen jullie waarderen met een 10. Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren. Geen vraag was voor jullie teveel. Ondanks dat het voor ons niet altijd even makkelijk was om het huis van onze vader te moeten verkopen hebben wij de momenten dat we met jullie zowel bij jullie op kantoor a Lees meer…
Wij willen jullie waarderen met een 10. Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren. Geen vraag was voor jullie teveel. Ondanks dat het voor ons niet altijd even makkelijk was om het huis van onze vader te moeten verkopen hebben wij de momenten dat we met jullie zowel bij jullie op kantoor als via de app als zeer positief ervaren. Nogmaals erg bedankt en wellicht tot een volgende keer!
Cor en Belinda bedankt voor de mooie woorden! Wij vonden het ook heel fijn om jullie te mogen begeleiden in deze (voor jullie) hectische tijd! Samen met jullie heeft het geresulteerd in een mooie verkoop. Daar ben ik blij mee. Bedankt voor het fijne contact!