Wie is de Beste Makelaar respecteert uw privacy en gebruikt daarom alleen cookies die noodzakelijk zijn voor het functioneren van de website.
Klik hier voor meer informatie.
Onze beoordeling op basis van 3 bronnen met 65 beoordelingen
Samen met u tot een goed resultaat komen vinden wij het leukste wat er is!
Vraagt u zich ook wel eens af: waarom zou ik een makelaar inschakelen? Of: welke makelaar moet ik kiezen? Elke makelaar in Assen doet toch hetzelfde?
Deze vragen kunnen wij pas echt goed beantwoorden als we elkaar persoonlijk te woord hebben gestaan. Want de “klik” tussen de klant en de desbetreffende makelaar is in het hele proces van groot belang.
Ons kantoor is ontstaan vanuit de visie dat de klant centraal hoort te staan in het aan- en verkoopproces. Hieronder verstaan wij een goede begeleiding en een persoonlijk en op vele momenten intensief contact. Onroerend goed kopen, verkopen of (ver)huren doet u immers niet elke dag. Daarom moet u erop kunnen vertrouwen dat het goed gebeurt en dat u van elke stap op de hoogte gehouden wordt. Vanaf het moment dat u ons belt of ons bezoekt tot en met de daadwerkelijke koop of verkoop van uw huis, bouwen wij een sterke vertrouwensband met u op. Kortom: wij staan voor u klaar!
Bemiddeling is niet alleen het verkopen of aankopen van een woning. Bemiddeling gaat een stuk verder. Het gaat vooral om vertrouwen, inlevingsvermogen en het praktisch meedenken bij het aan- of verkoopproces. Dit alles uiteraard in combinatie met professionaliteit en vakkundigheid die u mag verwachten van een NVM-makelaar.
Voor meer informatie of een nadere kennismaking, neem dan contact met ons op.
Onze beoordeling op basis van 3 bronnen met 65 beoordelingen
Erg tevreden over de afhandeling van de verkoop van mijn woning. Met name Roy Rademakers als makelaar. Kundig, snel, hij zit overal bovenop en begrijpt de markt als geen ander. Mijn pand was een lastig pand om te verkopen en zou niet vanzelf worden verkocht. Na 22 maanden in de verkoop bij een ander Lees meer…
Erg tevreden over de afhandeling van de verkoop van mijn woning. Met name Roy Rademakers als makelaar. Kundig, snel, hij zit overal bovenop en begrijpt de markt als geen ander. Mijn pand was een lastig pand om te verkopen en zou niet vanzelf worden verkocht. Na 22 maanden in de verkoop bij een andere makelaar heb ik mijn woning te koop aangeboden via Roy. Zeker 20 kijkers, meerdere biedingen en uiteindelijk na een tegenbod is de andere partij akkoord gegaan. Super blij met dit makelaarskantoor!
Wij hebben onze woning via huize huijgen verkocht. We hadden een snelle en voorspoedige verkoop, alle hobbels werden eenvoudig glad gestreken en de gesprekken verliepen vlot en heel duidelijk met een menselijke benadering. We zijn meer dan tevreden over de service!
Wij hebben ons huis verkocht via Huize Huijgen
Zeer duidelijk en enthousiast bij de bezichtigingen van het huis. Plus- en minpunten van het huis duidelijk aangegeven en goede suggesties gegeven voor eventuele mogelijkheden na de koop. Communicatie was zeer vlot en vriendelijk en het enthousiasme op het kantoor is zeer aanstekelijk.
Deze makelaar heeft mij goed geholpen met de verkoop van mij woning. Bedank daar voor