🆕 Nieuwe huisstijl alert! Er komt een nieuwe huisstijl aan. Deze zul je langzamerhand op steeds meer plekken zien. 👀

Sjaak Rens

Mion Makelaars Bergen Op Zoom


Over Sjaak Rens

Sjaak geniet officieel al een tijdje van zijn pensioen, maar voor Mion Makelaars maakt hij graag een uitzondering. Zijn ervaring spreekt voor zich: jarenlang runde hij een administratiekantoor in Bergen op Zoom. Eerst onder de naam Administratie Rens, later samen met Patrick Goossens als Rens & Goossens. Op zijn 63ste besloot Sjaak met pensioen te gaan, al vond hij dat zelf eigenlijk veel te vroeg.

Helemaal stilzitten paste niet bij hem, dus bleef hij een aantal klanten ondersteunen met administratief en fiscaal advies – waaronder Mion Makelaars. De vastgoedwereld fascineert hem, en hij draagt er met plezier aan bij dat alles achter de schermen soepel verloopt.

Het mooiste is dat hij dat op zijn eigen manier kan doen: op momenten die hem goed uitkomen. In het pand van Mion Makelaars aan het Boerenverdriet in Bergen op Zoom heeft Sjaak zijn eigen kantoor, waar hij wekelijks een paar uur aanwezig is. Daar combineert hij zijn vakkennis met zijn plezier in het werk – precies zoals hij dat zelf wil.


Mion Makelaars

Boerenverdriet 20 Bergen Op Zoom

Locatie

Enthousiasme
9,3
Snelheid van reageren
9,6
Afspraken nakomen
9,8
Creativiteit
9,3
Marktkennis
9,4

Laatste 5 beoordelingen

4 in totaal
Bekijk alle (4)