Wie is de Beste Makelaar respecteert uw privacy en gebruikt daarom alleen cookies die noodzakelijk zijn voor het functioneren van de website.
Klik hier voor meer informatie.
Wij , Mijn partner Berry Vermeulen en ondergetekende, zijn al meer dan twee jaar op zoek geweest naar een fijne vakantiewoning in Zeeuws Vlaanderen. Hebben meerdere ervaringen met diverse makelaars in deze regio opgedaan maar vanaf het moment dat we met makelaardij Versluijs (Dorien) in contact kwamen kwam alles in een stroomversnelling terecht. Terwijl we niet eens een koopopdracht hebben gegeven werden we met elke bezichtiging even zeer gerespecteerd als de verkopende partij. Positieve inzet en bemoediging vol te houden en er in te blijven geloven hebben er toe geleid dat we dit jaar nog voor de Kerst in onze droom zijn geslaagd. Daarbij is de bijdrage vanuit Dorien Vasseur met de uiteindelijke Gunfactor uiterst essentieel geweest. Professionele waardering is hierbij zeer op zijn plaats. Frans Schenkelaars & Berry Vermeulen. PS: Deze Makelaardij is op ons zeer betrouwbaar en eerlijk overgekomen.
Een fantastische dame die ons comform de Coronaperiode professioneel heeft ingelicht. Perfecte afhandeling met correcte communicatie tussen verkopers en ons. Een aanrader. Bedankt voor jullie service.
Mooie fotoreportage gemaakt. Snelle en duidelijke communicatie na een bezichtiging. Goed bereikbaar, telefonisch en per mail ( ook de mensen van het kantoor)
Prima! Vriendelijke en vlotte service.
De ervaring was heel goed.alles was zeer duidelijk en erg vriendelijk