Wie is de Beste Makelaar respecteert uw privacy en gebruikt daarom alleen cookies die noodzakelijk zijn voor het functioneren van de website.
Klik hier voor meer informatie.
Onze beoordeling op basis van 1 bron met 8 beoordelingen
Riemersma Makelaardij & Taxaties is een jong en energiek makelaarskantoor met een stevige basis in vakkennis en ervaring, opgericht door Oscar Riemersma. Oscar is al ruim tien jaar actief in het vastgoed en heeft bij twee gerenommeerde makelaarskantoren in Maastricht gewerkt en ervaring opgedaan. Eind 2025 heeft hij besloten de stap te zetten naar een eigen onderneming, met als doel zijn kennis, ervaring en persoonlijke aanpak volledig in te zetten voor zijn eigen klanten.
Bij Riemersma Makelaardij & Taxaties staat betrokkenheid, betrouwbaarheid en een eerlijk advies centraal. Of het nu gaat om de aan- of verkoop van een woning, of om een professionele taxatie, je kunt altijd rekenen op een deskundige en transparante begeleiding van begin tot eind.
Oscar is Register Makelaar/Register Taxateur en staat ingeschreven bij Stichting VastgoedCert en bij het NRVT (Nederlands Register Vastgoed Taxateurs). Ons kantoor is aangesloten bij Vastgoed Nederland, dé Branchevereniging voor Vastgoedprofessionals.
Achter de schermen is Véronique Felix het koppend hart van onze organisatie. Met oog voor detail en een groot verantwoordelijkheidsgevoel verzorgt zij de administratie en de boekhouding. Maar Véronique betekent nog meer voor onze klanten. Met haar warme persoonlijkheid en jarenlange ervaring als POH GGZ kan zij als extra service een luisterend oor en persoonlijke nazorg bieden als een verhuizing, of een verkoop meer bij je losmaakt dan alleen dozen. Als het leven even op zijn kop staat door emotionele of praktische uitdagingen, staat Véronique voor je klaar om je te ondersteunen met warmte, begrip en professionele kennis.
En als laatste, onze Duke. Deze 7-jarige golden retriever is het trouwe middelpunt van ons team. Dag in dag uit zorgt hij voor rust, vrolijkheid en een glimlach op ieders gezicht. Duke mag dan wel geen huizen verkopen of taxeren, maar hij draagt wel elke dag bij aan de warme, persoonlijke manier waarop wij ons werk doen.
Met kennis van zaken en gevoel voor mensen kun je bij ons terecht voor de volgende diensten:
- Taxaties (door NWWI gevalideerd) van woningen en appartementen in niet-verhuurde staat;
- Waardebepaling, vrijblijvend en met oprechte aandacht voor jouw huis;
- Aankoopbegeleiding;
- Je huis verkopen met aandacht en rust;
- Hypotheekadvies nodig dat écht bij jou past? Wij regelen het voor je;
- Energielabel nodig? Wij regelen het voor je;
- Bouwkunidge keuring nodig? Wij regelen het voor je;
Neem gerust contact met ons op en we helpen je graag verder.
Warme groet,
Team Riemersma Makelaardij & Taxaties
Onze beoordeling op basis van 1 bron met 8 beoordelingen
Wij hadden een taxatie nodig en zijn heel snel en vriendelijk geholpen.
Beste Ria, Dank je wel voor deze mooie beoordeling. Doet goed om te lezen. Veel woonplezier in de nieuwe woning. Hartelijke groet, Oscar Riemersma
Afspraak regelen ging snel, Oscar is vriendelijk en professioneel. Dag na opname had ik al het taxatie rapport in de mail. Zeer tevreden over de afhandeling van mijn taxatie.
Beste Mischa, Wat leuk dat je een beoordeling hebt geschreven. Dank je wel daarvoor en fijn dat jullie tevreden zijn. Veel succes met de verkoop en graag tot ziens. Groet, Oscar Riemersma
Super begeleiding van begin tot eind. Duidelijk en helder in de communicatie reageert snel en altijd bereikbaar als er vragen zijn.
Hoi Stefan en Kiki, Dank jullie wel voor deze mooie woorden. Fijn dat jullie zo tevreden zijn. Ik heb de samenwerking ook als heel prettig ervaren. We zien en spreken elkaar vast nog wel voor de oplevering. Groet, Oscar
Oscar Riemersma is prettig in de omgang, communicatie verloopt soepel via WhatsApp of e-mail en hij neemt de tijd om zaken met de verkoper door te spreken en heeft het verkoopproces voor ons aanzienlijk vereenvoudigd. Zijn courtage is helder opgebouwd en vergelijkbaar met anderen, maar je krijgt er Lees meer…
Oscar Riemersma is prettig in de omgang, communicatie verloopt soepel via WhatsApp of e-mail en hij neemt de tijd om zaken met de verkoper door te spreken en heeft het verkoopproces voor ons aanzienlijk vereenvoudigd. Zijn courtage is helder opgebouwd en vergelijkbaar met anderen, maar je krijgt er wel een heel goede service voor terug. Verkoop is uiteindelijk binnen enkele weken gelukt en met een mooie uitkomst. Kan hem alleen maar aanbevelen.
Beste Maarten, Fijn dat jullie tevreden zijn. Dank je wel voor deze mooie beoordeling. Daar doen we het uiteindelijk ook voor om de beste service te kunnen bieden. We zien en spreken elkaar binnenkort weer tijdens de oplevering. Groeten aan de rest van de familie. Oscar Riemersma
Goede communicatie, prettige en succesvolle verkoop van het huis!
Beste heer Maas, Dank je wel voor deze mooie beoordeling. Fijn dat alles naar wens is verlopen. Met vriendelijke groet, Oscar Riemersma