Wie is de Beste Makelaar respecteert uw privacy en gebruikt daarom alleen cookies die noodzakelijk zijn voor het functioneren van de website.
Klik hier voor meer informatie.
Register Makelaar & Register Taxateur
“Een persoonlijke aanpak vind ik erg belangrijk!”
Henk Sturris woont in de binnen-stad van Tholen en is sinds 2001 werkzaam in de makelaardij en sinds 2011 bij Leunis Makelaars. Hij is bekend met alle facetten van de onroerend goed markt. Door zijn opleidingen is hij een goed onderbouwde makelaar die u een full-service advies kan geven.
Henk is een enthousiaste, vakkundige maar ook zeer betrokken makelaar voor ons geweest. Ik kan hem iedereen aanbevelen. Realist met veel kennis van de markt. Topper!
Beste mevrouw de Witte - van Houdt, Om stil van te worden.... maar ook heel blij. Hier doe je het uiteindelijk voor. Bedankt voor de beoordeling maar ook voor de verkoopopdracht en de fijne contacten. We wensen u nog een goede tijd toe! Met vriendelijke groeten Henk en team Leunis.
Henk heeft ons goed geholpen en op de hoogte gehouden van bezichtiging tot het ontvangst van de sleutel. Wij zijn super tevreden met Henk als verkoopmakelaar!
Beste Daan, Hier worden we blij van, bedankt voor het mooie rapportcijfer! Veel succes met klussen verder! Groeten Henk en team Leunis
Toen mijn vrouw thuis kwam met de mededeling dat haar droomhuis te koop stond hebben we de betreffende makelaar gebeld om eens te gaan kijken. Met deze man hadden we totaal geen klik.. Daarop hebben we Henk benaderd en gevraagd hoe we dit aan konden pakken. Henk is ertussen gesprongen en heeft als aankoopmakelaar het traject toch tot een goed eind weten te brengen. Volgende stap was uiteraard de verkoop van onze huidige woning. Ook dit traject werd helder en duidelijk met ons doorgenomen wat resulteerde in een bomvolle bezichtingsdag,dito biedingen en blije kopers. Uiteraard mogen we dames van kantoor niet vergeten. Altijd vriendelijk en weten ook van de hoed en de rand. Top!! Henk en team, hartelijk bedankt voor de goede zorgen! Martin en Queeny van der Kuijl Sint-Annaland
Beste Martin en Queeny, Wat een mooie woorden, daar doen we het met z'n allen voor. Bedankt dat we jullie mochten begeleiden in deze spannende / hectische periode en de leuke contacten. Wij wensen jullie alvast veel woonplezier in jullie nieuwe mooie woning. Groeten Henk en team Leunis
We zijn fantastisch geholpen vol lof over deze zaak
Beste Jaap en Rina, Bedankt voor de mooie woorden en ook weer bedankt voor het gestelde in ons kantoor. Groeten Henk en team Leunis
Prettige samenwerking, heldere communicatie
Beste Marjolein, Was wederzijds, bedankt voor de mooie beoordeling! Groeten Henk en team Leunis
Het team van Leunis Makelaars is erg professioneel. Zij stonden ons bij in elke stap van het verkoopproces. Met een open en duidelijke communicatie. Erg prettig was het contact met Henk Sturris. Met zijn deskundigheid heeft hij ons meermaals van goed advies voorzien. De kennis van de huidige marktfluctuaties hebben bijgedragen aan het verkopen op het juiste moment. Mochten we ooit nog een huis verkopen dan komen we zeker terug bij Leunis Makelaars.
Beste Thomas en Rianne, Wow!! Wij worden er super blij van dat jullie onze manier van werken waarderen met een 10, zijn we trots op! Bedankt voor de fijne contacten en het vertrouwen in ons kantoor. Ik hoop dat de volgende keer nog lang mag duren. Tot ziens! Met vriendelijke groeten Henk en team Leunis Makelaars.
Met Henk Sturris hebben wij het meeste te maken gehad, maar wij mogen bij deze beoordeling zijn medewerkers zeker niet vergeten. Wat valt er nog te zeggen als alles zo professioneel wordt afgehandeld , waarbij ook het menselijke aspect duidelijk meespeelt? Wij kunnen slechts verwijzen naar de cijferlijst.
Beste Han en Els, Om stil van te worden, hier doen we het met z'n allen voor. Bedankt voor de mooie woorden en het vertrouwen weer in ons kantoor. Ik vond het fijn dat ik jullie weer mocht begeleiden in het verkooptraject, ik zal de fijne contacten gaan missen, maar we houden contact! Het ga jullie goed. Met vriendelijke groeten, Henk en team Leunis Makelaars.
Ben enthousiast geholpen door deze ervaren verkoper. Duidelijke trajectbeschrijving, heldere verwachtingen, je wordt goed meegenomen in het verloop van het traject en een goed resultaat!
Beste Jan, Hier worden we blij van en doen we het voor. Bedankt voor de mooie beoordeling! Groeten Henk & team Leunis Makelaars.
Henk heeft ons prima bijgestaan en was altijd behulpzaam met advies Wij konden altijd bellen als wij iets niet wisten. Dit komt ook ten goede van het kantoor personeel zoals Marleen.
Beste Koos en Tilly, Wij hebben ons best gedaan, fijn dat dat wordt gewaardeerd. Het was voor jullie een intensieve en spannende tijd. Nog even wachten en daarna kunnen jullie van je nieuwe woning gaan genieten, hopelijk nog vele jaren. Tot snel! Groeten Henk en team Leunis Makelaars.
Henk was heel enthousiast en behulpzaam en heeft alles perfect geregeld.
Beste Izak en Adri, we hebben het samen met het team heel graag gedaan. We vonden het bijzonder dat we jullie bij de verkoop mochten begeleiden, een woning met een lange familiegeschiedenis. We hopen dat jullie nog lang van je nieuwe stek mogen gaan genieten. Het ga jullie goed! Met vriendelijke groeten Henk & team Leunis Makelaars.
Heb een huis gekocht en verkocht via Henk, top service gehad. Snel en profesioneel geholpen, ook de danes van kantoor leveren goed werk.
Beste Bart, Om stil van te worden, hier doen we het voor, bedankt. Veel geluk en woonplezier in jullie nieuwe woning. Henk en team Leunis Makelaars.
Prettige en plezierige samenwerking. Goede en ruime kennis van zaken, oplossingsgericht.
Beste Paul, hier worden we blij van. Bedankt voor het mooie cijfer en de contacten. Hartelijke groeten, Henk en team Leunis.